POLSKA

Wzrastajmy razem

Zdrowszy świat
W dziedzinie hodowli i produkcji nasion mieszańcowych odmian warzyw Hazera należy do światowej czołówki. Sukces producenta oraz dobro konsumenta warzyw są naszym priorytetami. Już od ponad 70 lat Hazera współpracuje z producentami warzyw oraz rozsad, jak i z dystrybutorami nasion na całym świecie. Dzięki doświadczeniu w hodowli oraz najnowocześniejszym technologiom, Hazera jest liderem wśród hodowców odmian takich gatunków jak pomidor, cebula, ogórek, papryka, rzodkiewka, melon czy kapusta.

Blisko klienta
Hazera posiada główne siedziby w Izraelu i Holandii oraz filie w 14 krajach, takich jak: Hiszpania, Turcja, Meksyk, Wielka Brytania, Niemcy, Polska, czy Stany Zjednoczone. Dysponujemy również rozległą siecią dystrybucyjną obsługującą ponad 100 krajów. Obecność na całym świecie sprawia, że jesteśmy blisko naszych klientów. Poznajemy ich potrzeby i wychodzimy im naprzeciw.

Doświadczenie, którym się dzielimy
Od dziesięcioleci przyczyniamy się do rozwoju nowoczesnego ogrodnictwa. Nie ustając w wysiłkach na rzecz innowacyjności, łączymy nowoczesną naukę z tradycyjnymi metodami hodowli. Dzięki temu możemy zaoferować nowe odporne odmiany dające wysokie plony. Hazera bezpośrednio współpracuje z wiodącymi światowymi ośrodkami badawczymi, dzięki czemu najnowsze osiągnięcia naukowe bezzwłocznie są wprowadzane w życie. Nasze procedury i laboratoria spełniają najwyższe standardy jakości, takie jak: NAL (laboratoria akredytowane przez holenderski ośrodek Naktuinbouw).

Producent w centrum uwagi
Wszystko, co robimy, robimy z myślą o producentach. Nasi specjaliści pracują z producentami, by poznać ich potrzeby, doradzają w wyborze odmian oraz służą wsparciem i wiedzą w ciągu całego okresu uprawy. To zaangażowanie stanowi dodatkową korzyść naszych klientów, pomaga im zmaksymalizować plony przy minimalnych nakładach własnych, zapewniając długofalowe powodzenie działalności.

Członek Grupy Limagrain
Hazera wchodzi w skład Grupy Limagrain, międzynarodowej spółdzielni z siedzibą we Francji. Grupa Limagrain jest zarządzana przez rolników, a specjalizuje się w hodowli odmian warzyw i roślin rolniczych oraz w produktach zbożowych. Dział nasion warzyw Grupy Limagrain jest drugą co do wielkości firmą na świecie w tej branży.

 
Youtube LinkedIn Facebook Limagrain

Menu

Szukaj

Direct links

  • Mapie Swiata
  • Dni otwarte
  • Nowe Produkty
  • Links
  • Videos

Ze strony

 

This website is part of the Hazera International corporation - see www.hazera.com