POLSKA

Kim jesteśmy

Obecność na świecie
Centrale spółki Hazera znajdują się w Izraelu i w Holandii, a jej oddziały działają w dwunastu krajach; prócz tego dysponujemy rozległą siecią dystrybucyjną, obsługującą ponad 100 innych rynków. Międzynarodowa obecność i działalność sprawia, że jesteśmy blisko naszych klientów. Umożliwia to nam oferowanie wsparcia technicznego, reagowanie na potrzeby lokalnych producentów, tworzenie odmian dostosowanych do warunków uprawy w określonych uwarunkowaniach klimatycznych i spełniających wymogi rynku.

Innowacja poprzez technologię
Zgodnie z naszą dewizą, kładziemy szczególny nacisk na badania i rozwój. Stosując innowacyjne rozwiązania nieustannie łączymy osiągnięcia współczesnej nauki z tradycyjnymi metodami hodowli, aby uzyskiwać odmiany najwyższej jakości, gwarantujące wysokie plony. Hazera bezpośrednio współpracuje z międzynarodowymi placówkami badawczymi, wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki do tworzenia najlepszych rozwiązań spełniających potrzeby klientów z całego świata. W procesie produkcji oraz w naszych laboratoriach działamy zgodnie z najwyższymi standardami jakości, w tym ISO oraz NAL.

Część grupy Limagrain
Spółka Hazera jest własnością Limagrain Group, międzynarodowego koncernu działającego w branży rolniczej, z siedzibą we Francji. Jako spółdzielnia rolników, grupa Limagrain doskonale rozpoznaje potrzeby swoich klientów, dzięki czemu osiągnęła pozycję największej spółki nasiennej w Europie, specjalizując się w hodowli warzyw, upraw polowych oraz w wytwarzaniu produktów zbożowych. Dział nasion warzyw grupy Limagrain jest drugą największą firmą w tej branży na świecie.

Producent w centrum uwagi
Producenci warzyw są zawsze w centrum wszystkich naszych działań. Nasi eksperci współpracują z producentami w celu rozpoznania ich oczekiwań i potrzeb, zapewnienia doradztwa w doborze odmian oraz wsparcia w trakcie całego cyklu uprawy. Takie praktyczne podejście stanowi dodatkową wartość dla klientów – pomaga im zwiększać potencjał upraw, zapewniając maksymalne wyniki produkcyjne przez wiele lat.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta firma nasza oferuje w Polsce prężnie działającą sieć dystrybucji nasion (więcej informacji w części Kontakt_Dytrybucja nasion) oraz merytoryczne wsparcie w osobach doradców agrotechnicznych. Ponadto doceniamy również bezpośredni kontakt Klienta z firmą, dlatego obsługa klienta pozostaje do ciągłej dyspozycji. Serdecznie zapraszamy!

 
Youtube LinkedIn Facebook Limagrain

Menu

Szukaj

Direct links

  • Mapie Swiata
  • Dni otwarte
  • Nowe Produkty
  • Links
  • Videos

Ze strony

 

This website is part of the Hazera International corporation - see www.hazera.com