POLSKA

Polityka Jakości firmy Hazera Seeds

Firma ” Hazera” dąży do utrzymania pozycji wiodącego dostawcy na swoich głównych rynkach i zapewnia wysokogatunkowe produkty oraz wysoki poziom usług oferowanych klientom. Nasza firma jest świadoma tego, że nasz sukces zależy od stopnia, w którym nasze produkty i usługi spełniają wymogi klientów.  

Biznesowe działania ”Hazera” koncentrują się na produkcji i sprzedaży nasion, które oferują naszym klientom duży potencjał zysku. W celu zapewnienia wysokiej jakości naszych nasion wdrożyliśmy bardzo wysokie normy przemysłowe.

Wszyscy pracownicy ”Hazera” dążą do stworzenia bezpiecznego i odpowiedniego środowiska pracy, które umożliwia osobisty rozwój i indywidualny sukces. 

Cała nasza działalność oparta jest o wysokie normy ochrony środowiska oraz standardy jakości i bezpieczeństwa. W celu realizacji tej wizji, nasz system kontroli jakości, bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska jest systematycznie doskonalony. Tak zintegrowany system wspomaga nasze dążenie do wprowadzania ciągłych ulepszeń.

W polityce naszego przedsiębiorstwa dążymy do tego, aby we wszystkich ważnych kwestiach nasi pracownicy stosowali się do obowiązującego prawa oraz przepisów. Dlatego też oczekujemy od nich, aby w naszej działalności biznesowej kierowali się zdrowym rozsądkiem oraz trzeźwą oceną i zwracali się po wskazówki w przypadku niepewności co do najlepszego kierunku działania.

Nasi pracownicy, klienci, dostawcy oraz biznesowi partnerzy dobrze znają nasze podejście do jakości i biznesowego zaangażowania.

Nasza kadra menedżerska oraz jej indywidualni przedstawiciele podejmują się pełnej odpowiedzialności za implementację polityki naszej firmy. 

Rami Dar
Prezes

 
Youtube LinkedIn Facebook Limagrain

Menu

Szukaj

Direct links

  • Mapie Swiata
  • Dni otwarte
  • Nowe Produkty
  • Links
  • Videos

Ze strony

 

This website is part of the Hazera International corporation - see www.hazera.com